Titles you rated
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 2.5
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 4.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 2.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.5
- SawRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Sausage PartyRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
EvolutionRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 4.5
Jackass: The MovieRated ★ 4.5
Magnum OpusRated ★ 4.0