Series
Ratings
29
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Ocean Likes MeRated ★ 1.5
Shared Office HookupRated ★ 3.0
MonstrousRated ★ 2.0