Titles you rated
The TargetRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 3.5
TroubleshooterRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 5.0