Movies
Ratings
313
Take This WaltzRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ScoutRated ★ 4.0
GORated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 1.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5