Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 2.5