Movies
Ratings
370
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
A Place Called SilenceRated ★ 2.5
Level 16Rated ★ 3.5
I Want to Know Your ParentsRated ★ 2.0
MeanderRated ★ 2.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.5
Night of the HuntedRated ★ 2.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
FacelessRated ★ 3.0
Pain HustlersRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Honest Candidate 2Rated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0