Titles you rated
DetroitRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
The Unknown GirlRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
InvictusRated ★ 2.5
To LiveRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The ChildRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Cape FearRated ★ 4.0