Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 1.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0- Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 4.0
- Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 4.0