Titles you rated
Happy FlightRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Snake EyesRated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Dragon Tiger GateRated ★ 5.0
Royal Tramp 2Rated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
11 A.M.Rated ★ 1.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 1.0
Mokpo the HarborRated ★ 2.0
City Of The Rising SunRated ★ 2.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 5.0
Fist of Fury 1991Rated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
SyrianaRated ★ 2.0
SafeRated ★ 2.0