Titles you rated
Terminal VelocityRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Lorenzo's OilRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
Pitch BlackRated ★ 2.0
In the Line of FireRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
ThesisRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0