Titles you rated
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
PredatorRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The UnionRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Old HenryRated ★ 3.0
September 5Rated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.5