Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 4.5
When They See UsRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- AjinRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5