Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Deepest BreathRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0