Movies
Ratings
835
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Black Phone 2Rated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 2.5
HereticRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0