Titles you rated
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.0
踊る大捜査線 THE FINAL 新たなる希望Rated ★ 3.0
Afro SamuraiRated ★ 3.5
ChocolateRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Chain ReactionRated ★ 3.0
Punisher: War ZoneRated ★ 3.0
Evil DeadRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 3.0
CyborgRated ★ 3.0
Man's Best FriendRated ★ 3.0
ZebramanRated ★ 3.0
DeepStar SixRated ★ 1.5
Special IDRated ★ 2.5
EragonRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 4.0
Beverly Hills CopRated ★ 4.0
PriestRated ★ 2.0
Deep RisingRated ★ 3.5