Titles you rated
My 11th MotherRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
Like a VirginRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
French KissRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
JFKRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Chariots Of FireRated ★ 5.0
Lord of the FliesRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 5.0
Another YearRated ★ 4.0
April SnowRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The Elephant ManRated ★ 5.0