Titles you rated
Love Is in the AirRated ★ 3.0
Love, SimonRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 3.5
RushRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The ApprenticeRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0