Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0
Heart of StoneRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.0