Movies
Ratings
653
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
MariaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 3.0
August: Osage CountyRated ★ 3.5
Gifted Hands: The Ben Carson StoryRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
What to Expect When You're ExpectingRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
LegendRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 3.5