Titles you rated
HannibalRated ★ 4.0
The First LadyRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 3.0- MirandaRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0- Magic Knight RayearthRated ★ 4.0
VictoriaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5