Movies
Ratings
56
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0