Titles you rated
GladiatorRated ★ 4.0
Elite SquadRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
HugoRated ★ 2.0
Point BreakRated ★ 2.0
Sin CityRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.0