Movies
Ratings
80
K-PAXRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0