Titles you rated
- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
FringeRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Pure LoveRated ★ 1.0
PunchRated ★ 1.0
Moorim SchoolRated ★ 0.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.0
Lovers in PragueRated ★ 2.0
IRIS 2Rated ★ 0.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
On AirRated ★ 2.0