Series
Ratings
20 Crime Scene ZeroRated ★ 3.0 Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
 The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0 The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
 Bloody Game Season 2Rated ★ 2.5 Bloody Game Season 2Rated ★ 2.5
 Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0 Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
 The Devil's PlanRated ★ 3.0 The Devil's PlanRated ★ 3.0
 A Killer ParadoxRated ★ 3.0 A Killer ParadoxRated ★ 3.0
 Culinary Class WarsRated ★ 4.0 Culinary Class WarsRated ★ 4.0
 Narco-SaintsRated ★ 3.5 Narco-SaintsRated ★ 3.5
 Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0 Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
 Stranger ThingsRated ★ 3.5 Stranger ThingsRated ★ 3.5
 Hellbound Season 1Rated ★ 2.5 Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
 D.P.Rated ★ 3.0 D.P.Rated ★ 3.0
 Squid Game Season 1Rated ★ 3.0 Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
 Our BluesRated ★ 4.0 Our BluesRated ★ 4.0
 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
 The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0 The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
 Reply 1997Rated ★ 3.5 Reply 1997Rated ★ 3.5
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 Prison PlaybookRated ★ 4.0 Prison PlaybookRated ★ 4.0