Titles you rated
Dirty DancingRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 1.0
This Is the EndRated ★ 1.0
After YangRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 1.0
ElysiumRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
HushRated ★ 0.5
Death Becomes HerRated ★ 0.5
SuperbadRated ★ 2.0
Labor DayRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
AdventurelandRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0