Series
Ratings
12
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Snow White with the Red HairRated ★ 1.5- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0