Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 4.0
Abducted in Plain SightRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
MoonRated ★ 4.0
Ernest & CelestineRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0