Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0