Movies
Ratings
1126
InceptionRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 1.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Hot Girls WantedRated ★ 4.0
BIGBANG MADERated ★ 2.5
For HorowitzRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5