Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
People and MeatRated ★ 4.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 5.0
Measure in LoveRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 4.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 4.0
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0