Series
Ratings
57
My Happy MarriageRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0- Office GirlsRated ★ 3.0
- Good Morning CallRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
Good Morning CallRated ★ 3.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Falling high school girl and Irresponsible teacherRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
BORDERRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 4.0