Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
My Perfect StrangerRated ★ 2.0
The DaysRated ★ 1.0
King the LandRated ★ 3.0
General Hospital 2Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0- General HospitalRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
DevsRated ★ 3.0- The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
ExplainedRated ★ 4.0
Mayo Chiki!Rated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0