Series
Ratings
113
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 2.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Moon That Rises in the DayRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.5