Movies
Ratings
261
SnowpiercerRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 5.0
A Dangerous MethodRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0