Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Stake LandRated ★ 2.0
Pitch BlackRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 5.0