Series
Ratings
70
STEINS;GATERated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0- Yona of the DawnRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0