Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 1.5
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 2.0
White ChristmasRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 5.0- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 3.0
Dr. JinRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0