Movies
Ratings
383
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
InvincibleRated ★ 4.0
JFKRated ★ 4.0
FelonRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0