Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Jackass 2.5Rated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 4.0
Jackass 3.5Rated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
GloveRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
MindhuntersRated ★ 4.0
Birthday GirlRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 4.0