Movies
Ratings
344
Jurassic ParkRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5