Movies
Ratings
52
TakenRated ★ 4.0
DittoRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0