Titles you rated
King and the ClownRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0