Titles you rated
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
PlutoRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- GunbusterRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0