Titles you rated
OblivionRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0