Titles you rated
Fight ClubRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 5.0
Winter on Fire: Ukraine's Fight for FreedomRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
1917Rated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 4.0
The King's LettersRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Ugly DucklingRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0