Titles you rated
American HustleRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0
SplashRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 2.5
The PunisherRated ★ 4.0