Movies
Ratings
528
The Last AirbenderRated ★ 1.0
The ConcubineRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The KingRated ★ 2.5
PiperRated ★ 5.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
JackieRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.5
BurntRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5