Series
Ratings
626- ShamelessRated ★ 3.0
- ShamelessRated ★ 3.5
 ShamelessRated ★ 3.0 ShamelessRated ★ 3.0
 The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0 The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
 Abbott Elementary Season 4Rated ★ 4.0 Abbott Elementary Season 4Rated ★ 4.0
 Survival of the Thickest Season 2Rated ★ 3.5 Survival of the Thickest Season 2Rated ★ 3.5
 Survival of the Thickest Season 1Rated ★ 3.5 Survival of the Thickest Season 1Rated ★ 3.5
 Running PointRated ★ 4.0 Running PointRated ★ 4.0
 SirensRated ★ 3.5 SirensRated ★ 3.5
 BlockbusterRated ★ 1.5 BlockbusterRated ★ 1.5
 Wednesday Season 2Rated ★ 3.5 Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
 The Empress Season 2Rated ★ 3.5 The Empress Season 2Rated ★ 3.5
 The Empress Season 1Rated ★ 3.0 The Empress Season 1Rated ★ 3.0
 Dept. QRated ★ 3.5 Dept. QRated ★ 3.5
 KaosRated ★ 4.0 KaosRated ★ 4.0
 AdolescenceRated ★ 4.0 AdolescenceRated ★ 4.0
 The Rookie Season 6Rated ★ 3.5 The Rookie Season 6Rated ★ 3.5
 The RookieRated ★ 3.5 The RookieRated ★ 3.5
 Zero DayRated ★ 3.0 Zero DayRated ★ 3.0
 The Handmaid's Tale Season 6Rated ★ 5.0 The Handmaid's Tale Season 6Rated ★ 5.0