Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The GuestRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 5.0